Iran freeride blog
20 stycznia 2023 Łukasz Sołtys

Iran Freeride Ski Safari – relacja z wyjazdu

Jeżeli rozważasz wyjazd freeride’owy z ekipą Off Piste lecz masz wątpliwości, czy na pewno jest to coś dla Ciebie, to poniżej wrzucamy relację jednego z naszych uczestników
podróżowanie samolotem z nartami - narty w samolocie
10 stycznia 2023 administrator

Podróżowanie samolotem z nartami lub deską, czyli – jak latać z bagażem sportowym?

Bez wątpienia, ziomki znad Wisły coraz częściej wybierają samolot, jako sposób dotarcia do celu zimowych eskapad. Podróżowanie samolotem z nartami czy deską, to dziś nic szczególnego.
freeride Japonia Hokkaido
22 listopada 2022 administrator

Hokkaido freeride – snowboard i narty w Japonii

Dla osób, które słyszą tą nazwę po raz pierwszy, wpis ten może być dużym zaskoczeniem. Jeżeli natomiast żyjesz światem freeride’u, na pewno słyszałeś o japońskiej wyspie Hokkaido.
pure powder 2022 13
18 października 2022 administrator

Pure Powder 2022

Off Piste – freeride trips na Pure Powder 2022! Po okresie pandemicznych zmagań, festiwal filmów freeridowych wraca na pełen tour.
Sailboat skitouring na Kamczatce 2
2 września 2022 administrator

Sailboat, czyli skitouring z jachtu

Aby dostać się do miejsca, z którego planujemy rozpocząć naszą jazdę poza trasami, możemy skorzystać już nie tylko z wyciągów. Coraz częściej można spotkać się z wywożeniem przez
glacier-express-02
12 sierpnia 2022 administrator

Pociąg do zimy – czyli alternatywne środki transportu w góry

Cele podróży narciarskich czy snowboardowych mogą być bardzo urozmaicone. Niezależnie od pory roku jesteśmy zawsze w stanie znaleźć miejsce, na którego obszarze dalej można zapiąć nartę.