Witaj

Off Piste, czyli o nas

Dlaczego kochasz freeride? Może dlatego, że daje Ci prawdziwą wolność, podszytą lekką adrenaliną? Podczas zjazdu w dziewiczym śniegu, Twoja rzeczywistość jest jasna i przejrzysta, liczy się ta chwila, a Ty nie wybiegasz myślami dalej niż te kilka skrętów do przodu. Wiesz, o czym mowa, prawda?

My jesteśmy od tego uzależnieni, dlatego tak wielką frajdę daje nam wyszukiwanie nowych miejscówek na wyjazdy freeride i skitury.

Wyjazd Freeride z ekipą Off Piste

Działamy od 2013 roku, jako licencjonowane biuro podróży TravelMe Sp. z o.o.

Co roku, bazując na własnych podróżach i eksploracjach, staramy się tworzyć nowe wyjazdy, zawsze ukierunkowane na freeride, skitouring czy splita. Nie stronimy też od ułatwień, gdyż kochamy zjazdy, dlatego podczas wypraw, często wspomagamy się skuterami śnieżnymi, ratrakami, a nawet helikopterem – wszystko, aby jak najlepiej wykorzystać dziewicze połacie śniegu i korzyści, które daje freeride na nartach czy snowboardzie.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli rzucisz okiem na owoce naszych poszukiwań i pracy – tutaj. Do zobaczenia, poza trasą!

COVID-19 info: naszym klientom dajemy gwarancję zwrotu środków do 7 dni, jeśli wyjazd nie odbędzie się z powodu ograniczeń związanych z pandemią.

Program wyjazdów na sezon ‘20/’21