Witaj

Off Piste, czyli o nas

Dlaczego kochasz freeride? Może dlatego, że daje Ci prawdziwą wolność, podszytą lekką adrenaliną? Podczas zjazdu w dziewiczym śniegu, Twoja rzeczywistość jest jasna i przejrzysta, liczy się ta chwila, a Ty nie wybiegasz myślami dalej niż te kilka skrętów do przodu. Wiesz, o czym mowa, prawda?

My jesteśmy od tego uzależnieni, dlatego tak wielką frajdę daje nam wyszukiwanie nowych miejscówek na wyjazdy freeride i skitury.

Macedonia Ratrak Freeride_2021_4

Działamy od 2013 roku, jako licencjonowane biuro podróży TravelMe Sp. z o.o.

Co roku, bazując na własnych podróżach i eksploracjach, staramy się tworzyć nowe wyjazdy, zawsze ukierunkowane na freeride, skitouring czy splita. Nie stronimy też od ułatwień, gdyż kochamy zjazdy, dlatego podczas wypraw, często wspomagamy się skuterami śnieżnymi, ratrakami, oraz helikopterem – wszystko, aby jak najlepiej wykorzystać dziewicze połacie śniegu i korzyści, które daje freeride na nartach czy snowboardzie.

Jako zimowi pasjonaci, ale przede wszystkim podróżnicy, chcemy zabrać Cię w miejsca unikatowe, wg dwóch prostych zasad:
– ma być kameralnie, niszowo, z jak najmniejszą konkurencją na śniegu, bo nikt tu nie chce jeździć po zaoranym śniegu,
– chcemy wniknąć w lokalne społeczności, zaznajomić się z ich kulturą i historią, poprzebywać, poczuć, zjeść i wypić – poznać się!

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli rzucisz okiem na owoce naszych poszukiwań i pracy – tutaj. Do zobaczenia, poza trasą!

COVID-19 info: naszym klientom dajemy gwarancję zwrotu środków do 7 dni, jeśli wyjazd nie odbędzie się z powodu ograniczeń związanych z pandemią.

Program wyjazdów na sezon ‘23/’24