pure powder 2022 13

Pure Powder 2022

Off Piste – freeride trips na Pure Powder 2022! Po okresie pandemicznych zmagań, festiwal filmów freeridowych wraca na pełen tour.

W ubiegły piątek, czternastego października krakowskie kino Kijów zamieniło się w pierwszy przystanek festiwalu filmów narciarskich oraz snowboardowych organizowanym przez magazyn Pure Powder. Prosi się, aby napisać – jak co roku, jednakże z powodu pandemii, przez ostatnie dwa lata festiwal ten miał jedną edycję, która odbyła się w rok temu jedynie w Krakowie. Na szczęście wszyscy powoli wracamy do normalności, a więc w tym roku ekipa Pure Powder odwiedzi aż cztery polskie miasta, a finał już VIII edycji odbędzie się dwudziestego ósmego października w Warszawie.

pure powder 2022 05

Dla osób, które nie wiedzą o czym mowa, Pure Powder to magazyn w pełni poświęcony jeździe na nartach oraz snowboardzie poza trasami. Swoje początki ma już w 2014 roku i od tego czasu stał się przedmiotem kolekcjonerskim. To co najbardziej przyciąga czytelników, aby zaglądać do coraz nowszych edycji, to nie tylko niesamowite zdjęcia najwyższego formatu, ale także reportaże z freeridowych wypraw, które mogą stanowić inspirację dla każdego czytelnika.

pure powder 2022 10

W tym roku po raz pierwszy w historii na pierwszym przystanku Pure Powder w Krakowie, mogliście zbić z nami piątkę na naszym stoisku. Off Piste freeride trips stało się oficjalnym wystawcą na tegorocznym expo. Przy naszym stoisku mieliście okazje zgarnąć off piste’owe wlepy oraz pakiet gadżetów, które dla Was przygotowaliśmy. Każdy kto nas odwiedził, miał możliwość porozmawiania z nami na temat zbliżających się wyjazdów, poznać wszelkie szczegóły rozkładu jazdy oraz napić się z nami wybranych rodzajów naszych nalewek. Specjalnie dla Was w ramach tegorocznego festiwalu przygotowaliśmy także konkurs, którego szczegóły znajdziecie na naszym fanpage’u oraz na stronie internetowej w zakładce konkurs. Wspomnimy tylko, że nagrodą główną jest wyjazd z ekipą Off Piste do Kazachstanu!

pure powder 2022 22

pure powder 2022 20

Każdej osobie, która bawiła się w piątek razem z nami – dziękujemy! Rozwiązanie konkursu odbędzie się w ramach finału Pure Powder dwudziestego ósmego października w Warszawie. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz śledzenia profili na social mediach, aby być na bieżąco. Do zobaczenia na śniegu!

Więcej naszych zdjęć z festiwalu Pure Powder 2022 w Krakowie:

  • Share:

Napisz komentarz